Додамо

яскравих кольорів

до нашого

раціону

Грецьке слово «фіто» означає «рослина», а термін «нутрієнти» перекладається як «речовини, що підтримують життя».  Фітонутрієнти - це речовини рослинного походження, що містяться у фруктах і овочах. Рослини виробляють фітонутрієнти для власного росту і захисту від пошкодження своїх клітин та появи хвороб.

Фрукти та овочі у більшості випадків завдячують своїми яскравими кольорами саме цим речовинам рослинного походження, тож коли ми дивимось на сповнений кольору фрукт або овоч, ми бачимо перед собою справжній дар природи для нашого здоров'я. Кожен природний колір забезпечує свій внесок у здоров'я нашого організму, тому ми повинні регулярно споживати повний набір фруктів і овочів усіх п'яти кольорів. Переконаймося в тому, що ми забезпечуємо свій організм всіма фітонутрієнтами, необхідними для підтримання його здоров'я, і щодня споживаємо кольорові продукти харчування у належних пропорціях.

Чи достатньо

ви з'їдаєте

фруктів і овочів,
щоб залишатися

здоровими?

 

 

Як відомо, через брак часу й коштів і у зв'язку із сезонною наявністю багато з нас не отримують належної щоденної норми поживних речовин. Фахівці Інституту здоров'я Nutrilite зацікавились цією проблемою та ініціювали її дослідження і створення Міжнародного звіту про споживання фітонутрієнтів*. Виявилося, що трьом із чотирьох дорослих по всьому світу не вдається дотримуватись рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо щоденного споживання 400 г фруктів і овочів.** Утворення розриву між харчовими потребами організму і реальним споживанням.  Фактично ж більшості дорослих потрібно подвоїти споживання фруктів і овочів, аби виконати поради ВООЗ. Така прогалина у нашому раціоні спричинює погіршення стану здоров'я і розвиток багатьох хронічних захворювань, таких як ожиріння, хвороби серця та остеопороз.

Оптимальним джерелом поживних речовин рослинного походження можуть бути горіхи, різні сорти чаю, крупи, бобові, фрукти та овочі. Раціон, багатий на всі ці продукти харчування, є необхідним для підтримання життєвих сил організму, активного життя і здорової старості. Фітонутрієнти є цілющими органічними сполуками, якими рослини захищають себе від негативного впливу довкілля і різноманітних пошкоджень, а також використовують для підтримання збалансованого зростання. У ході дослідження фітонутрієнтів ледь не щодня з'являються нові відкриття і знахідки. Експерти Інституту здоров'я Nutrilite продовжують поглиблювати наші знання про те, яким чином можна заповнити прогалини у нашому раціоні. Тож усі ми маємо можливість залишатися здоровими.

* Міжнародний звіт про споживання фітонутрієнтів: Глобальний зріз доступності й споживання фруктів і овочів та значення вживання фітонутрієнтів
** Джерело: Всесвітня організація охорони здоров'я / Організація ООН з продовольства та сільського господарства. «Дієта, харчування і профілактика хронічних захворювань»; звіт спільної експертної наради ВПО/ВООЗ, Женева, Всесвітня організація охорони здоров'я, 2003 р. (серія технічних доповідей № 916).