Разом ми зможемо

подолати проблему

неповноцінного

харчування дітей

Проблема 3,1 мільйона дітей помирають щороку від неповноцінного харчування. 5-й рік життя дитини є важливим етапом, від якого залежить її виживання!

Рішення торгова марка NUTRILITE™ розробила Шматочки NUTRILITE, насичену мікронутрієнтами дієтичну добавку для людей, які страждають від неповноцінного харчування, збагачену поживними речовинами рослинного походження.

Результат Програма «Сила 5 років» від Nutrilite має на меті допомогти дітям відсвяткувати свій 5-й день народження у доброму здоров'ї.

День народження за програмою «Сила 5 років» Недостатнє споживання мікроелементів дітьми у віці до 5 років може збільшити ризик смертельного наслідку або спричинити відхилення у фізичному та розумовому розвитку дитини (див. Всесвітня організація охорони здоров'я). Шматочки NUTRILITE допомагають дітям із вразливим здоров'ям перетнути вікову позначку у 5 років із повноцінно розвиненим мозком та організмом.

Партнери програми «Сила 5 років» від NUTRILITE  Програма «Сила 5 років» від NUTRILITE висвітлює найважливіші стосунки, існування яких необхідне для підтримання фізичного, розумового та емоційного здоров'я дитини. Перші істотно важливі стосунки складаються між матір'ю і дитиною. Суспільні організації є надзвичайно важливими для підтримання як матерів, так і дітей. Компанія Amway і торгова марка NUTRILITE налагодили тісні партнерські стосунки з такими суспільними організаціями, як Американське кооперативне товариство з надання допомоги в усіх країнах світу (CARE), що забезпечують дітям допомогу в задоволенні інших життєвих потреб, наприклад, у харчуванні та освіті. П'ятими важливими партнерськими стосунками є стосунки між вами та дітьми, для яких призначені Шматочки NUTRILITE.

Ваш подарунок у межах програми Організація CARE є партнером низки світових доброчинних програм. Ваш внесок у фонд CARE допоможе дітям отримати Шматочки NUTRILITE. Вартість забезпечення однієї дитини протягом одного місяця становить 10 доларів, а протягом одного року - 120 доларів.

Кампанія «Сила 5 років» від NUTRILITE закликає всіх нас підтримати здоров'я і життя дітей у всьому світі. Усі виручені кошти будуть передані організації CARE та місцевим гуманітарним організаціям, що допомагають у розповсюдженні Шматочків NUTRILITE. Приєднуйтесь до заходів з нагоди святкування 80-річчя торгової марки NUTRILITE, що проходитимуть по всьому світу, під час яких ми будемо збирати відбитки долонь, аби весь світ довідався про дітей, які страждають від неповноцінного харчування, а також щоб установити новий світовий рекорд. Компанія Amway упорядкує внески і додасть 1 долар за кожен відбиток долоні, що в сумі можуть скласти до 400 000 доларів, та передасть отримані кошти своєму глобальному партнеру - організації CARE. Публікуйте свої фотографії, використовуючи тематичне посилання #powerof5 та стежте за нашою картою.