Сертифіковані органічні ферми NUTRILITE™
2 400 гектарів власних органічних ферм
Регулярна сертифікація NUTRICERT™
Вирощування рослин тільки у сприятливих регіонах
До 50 перевірок на рік на відповідність стандартам та філософії компанії
Повне відстеження й екологічність методів фермерства
Використання ручної праці — як найбільш дбайливої для рослин
Ми володіємо 2 400 гектарами сертифікованих органічних фермерських земель у США, Мексиці та Бразилії. Їх винятковий клімат забезпечує найвищу концентрацію поживних речовин у наших рослинах.

Проте навіть цих ферм бракує, аби виростити всі рослинні інгредієнти для наших продуктів. Клімат і розташування визначають, у якій точці світу вирощуватимуться конкретні рослини.

Саме тому ми співпрацюємо з партнерськими фермами на всіх континентах, крім Антарктиди, щоб вони постачали нам інгредієнти, необхідні для виробництва наших дієтичних добавок.

СЕРТИФІКАЦІЯ NUTRICERT™
NutriCert™ — наша ексклюзивна програма сільськогосподарської сертифікації. Вона гарантує відповідність усіх партнерських ферм стандартам якості, прийнятим на наших власних фермах. Це означає, що вони гарантують чистоту, безпеку та ефективність.

Завдяки програмі NutriCert ™ ми контролюємо процес від насіння до готового продукту і забезпечуємо найвищу якість інгредієнтів, що входять до складу наших біологічно активних добавок.

Ми ставимо найвищу планку за кількістю та якістю інгредієнтів й екологічно стійким процесом виробництва. І часто перевершуємо стандарти, рекомендовані в галузі.

Відео про NutriCert™
Сертифікат EcoCert™
Наші ферми
США, Траут-Лейк Західна ферма
Розташування на території вулкана
Вода з гірської річки
Унікальне поєднання океанічного й альпійського клімату
Наша невелика, але потужна сертифікована органічна ферма Nutrilite™ Траут-Лейк Західна, що займає 162 гектари, розташована в органічній долині в Каскадних горах штату Вашингтон, США. Ехінацея, чорниця, валеріана та інші основні культури, які ми вирощуємо тут, завдяки океанському й альпійському клімату розвивають у дієтичних добавках Nutrilite™ високу концентрацію поживних речовин, що сприятливо впливають на здоров'я.
Чистота

Ми вимагаємо від наших постачальників надавати інформацію, на якій конкретно ділянці землі виросла рослина. Якщо це дикоросла рослина, яку збирають із розумінням принципів екологічності, ми вимагаємо точних координат місця збору.

Перевіряємо все до дрібниць. Наш сертифікаційний аудит NutriCert™ складається із 76 пунктів, кожному з яких повинен відповідати наш постачальник, аби дістати наше схвалення та пропозицію про співпрацю.

Документація гарантує розмаїття рослин та унеможливлює використання генетично модифікованого насіння.

Безпечність

Хоча Міністерство сільського господарства США розробило рекомендації щодо належних методів ведення сільського господарства (НМСГ) (Good Agricultural Practice [GAP]), безпека настільки важлива для нас, що ми розробили свої власні стандарти, які набагато суворіші за стандарти Міністерства.

Вони починаються з води та ґрунту. Ми точно знаємо, що в них міститься, і якщо вони не проходять нашого тестування, ми їх не використовуємо.

А також із нашого обладнання. Ми беремо мазки з обладнання, аби переконатися, що воно не заражене і що на ньому немає небезпечних мікробів та патогенів.

Ефективність

На фермі у Траут-Лейк ми використовуємо сертифіковане органічне насіння, з якого, як довели дослідження, виростуть рослини з високим вмістом ключових інгредієнтів, необхідних для ефективної роботи нашої продукції. Ми підтримуємо рівень поживних речовин у наших рослинах, вирощуючи їх у ґрунті, багатому на органічні речовини завдяки Маунт-Адамс — згаслому вулкану, розташованому на кордоні з нашою фермою.

І, нарешті, час. Після збирання поживні речовини у рослинах починають руйнуватися, тож ми доставляємо рослини з поля на сушарки всього за 20 хвилин, зберігаючи ключові інгредієнти.

Свідоцтва про народження NUTRILITE™

Ми суворо контролюємо процес відбору насіння, перевіряючи кожне зернятко та видаючи йому унікальне «СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ», де записуємо про рослину все — від насіння до врожаю.

Лимонний бальзам
Дивитися сертифікат
Квітка ехінацеї
Дивитися сертифікат
Чорниця
Дивитися сертифікат
США, Траут-Лейк Східна ферма
Тривалий вегетаційний період
Методика ротації культур
Сонечка та бджоли для боротьби зі шкідниками
Наша сертифікована органічна ферма Nutrilite™ Траут-Лейк Східна розташована на 350 гектарах у центральному штаті Вашингтон, США. Незважаючи на північне розташування, цей напівпосушливий регіон має довгий жаркий вегетаційний період, а також доісторичні повені залишили після себе ґрунт, багатий на поживні речовини. Це місце ідеально призначене для вирощування м'яти, кореня кропиви, кульбаби та інших рослинних компонентів, багатих на корисні для здоров'я поживні речовини, які використовуються в добавках Nutrilite™.
Чистота

На східній фермі у Траут-Лейк чистота інгредієнтів Nutrilite™ починається з води. Ми беремо воду з найчистішого басейну річки Колумбії. Ще більше вражає те, що станція із забору води для очищення коренів рослин бере воду з доісторичного джерела, що утворився в льодовиковий період.

Наш ґрунт пройшов органічну сертифікацію з документуванням усіх речовин, які потрапляли до ґрунту протягом 20 років.

Контрольовані GPS-трактори та системи управління інструментами обробляють землю і знищують бур'яни менш ніж у дюймі від врожаю. Нам не потрібні синтетичні гербіциди!

Безпечність

Безпека продукції починається з ґрунту. 3000 тонн компосту, який ми використовуємо щороку, зроблені спеціально за нашими вимогами: компост не містить залишку пестицидів та інших забруднювальних речовин.

Ми також приділяємо увагу деталям. Ми маємо карти всіх полів, що показують, в якій частині поля було видалено бур'яни та зібрано врожай, в який день, ким і з використанням якого обладнання.

На станції очищення коренів рослин встановлено наше власне обладнання, в якому поєднано повітря, що подається під тиском, і вакуум, аби насухо висушити коріння від води, яка залишилася після миття. Це зупиняє ріст бактерій.

Ефективність

Навіть на фермі створення високоефективної продукції — в пріоритеті. Час біжить завжди. Ми перевіряємо, коли настане ідеальний час для збору врожаю, коли рослини мають найвищий рівень поживних речовин. Ми маємо всього кілька днів, аби зібрати весь урожай.

Ми використовуємо сушильну піч, спеціально розроблену для різних видів нашого врожаю. Вона дозволяє скоротити час сушіння вдвічі, що зберігає фітонутрієнти й інші ключові інгредієнти.

Свідоцтва про народження NUTRILITE™

Ми суворо контролюємо процес відбору насіння, перевіряючи кожне зернятко та видаючи йому унікальне «СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ», де записуємо про рослину все — від насіння до врожаю.

Кульбаба
Дивитися сертифікат
М'ята перцева
Дивитися сертифікат
Корінь кропиви
Дивитися сертифікат
Мексика
Технологія потрійного
зрошення
Ручне прополювання
Бджоли та соколи борються зі шкідниками
На ранчо Nutrilite™ El Petacal*, розташованому на південному заході Мексики, ви будете приємно здивовані, спостерігаючи, як ми вирощуємо шпинат, капусту, настурцію, люцерну та інші холодолюбні культури, а також теплолюбні грейпфрути, мандарини, апельсини й лимони. Ця сертифікована органічна ферма площею 643 гектари розташована у віддаленій незайманій долині з власним помірним мікрокліматом, який допомагає цим культурам виробляти потужні живильні речовини для рослин, що надають корисних властивостей багатьом добавкам Nutrilite™.
Чистота

На ранчо El Petacal* ми використовуємо лише натуральні добрива, а також щодня проводимо тестування ґрунту, щоб встановити, скільки добрив і вологи йому потрібно.

Ми ніколи не ризикуємо. Працівники, які виконують аналізи ґрунту, роблять 45 зупинок на день, пересуваючись полями на велосипедах, а не на тракторах — усе для того, щоб не забруднювати урожай пилом.

Безпечність

Безпека продуктів починається на нашій фермі. Ми захищаємо врожай від забруднення, контролюючи будь-який контакт людини з урожаєм. Це означає, що 38 камер спостереження працюють цілодобово, записуючи будь-які дії людини.

Також ми щовечора дезінфікуємо наші інструменти, щоб зупинити ріст бактерій та забруднення врожаю від врожаю.

І навіть це ще не все. Ми проводимо аналіз кожної рослини протягом її життя та після її обробки.

Ефективність

4,8 гектара виділено на дослідження, що визначають, який вид насіння дає рослини з найвищим вмістом фітонутрієнтів та забезпечує найбільший врожай.

Важливим є не тільки сам урожай, а й час збору. Ми проводимо дослідження та з'ясовуємо, в який час вміст фітонутрієнтів сягає максимуму. Занадто рано або занадто пізно нас не влаштує. Потім протягом доби сировина переробляється.

Свідоцтва про народження NUTRILITE™

Ми суворо контролюємо процес відбору насіння, перевіряючи кожне зернятко та видаючи йому унікальне «СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ», де записуємо про рослину все — від насіння до врожаю.

Кейл
Дивитися сертифікат
Чіа
Дивитися сертифікат
Петрушка
Дивитися сертифікат
Броколі
Дивитися сертифікат
Шавлія
Дивитися сертифікат
Шпинат
Дивитися сертифікат
Розмарин
Дивитися сертифікат
Люцерна
Дивитися сертифікат
Грейпфрут
Дивитися сертифікат
Лимон
Дивитися сертифікат
Кактус
Дивитися сертифікат
Пікао Прето
Дивитися сертифікат
Гранат
Дивитися сертифікат
Бразилія
Вода для поливу проходить перевірку
Запатентовані машини для боротьби з бур'янами
Органічний компост і біодобрива
Наш фірмовий натуральний вітамін С, який використовується в декількох дієтичних добавках Nutrilite™, надходить з десятків тисяч вишневих ацерол на нашій фазенді Amway Nutrilite™ do Brasil ** — однієї з найбільших у світі ферм із вирощування ацероли. В ідеальному кліматі цієї сертифікованої органічної ферми, розташованої неподалік екватора, ми також вирощуємо настурцію та інші ботанічні рослини, багаті на поживні речовини, які забезпечують істотний оздоровчий ефект у біологічно активних добавках Nutrilite™.
Чистота

Бразильська ферма вирощує понад 138 000 дерев вишні ацероли, які дають понад 2000 метричних тонн вишні щороку. Стільки вишень потребують так само багато компосту. За рік ми використовуємо в середньому 16 метричних тонн компосту на гектар.

Хробаки — також наші помічники. Вони виробляють рідке біодобриво з корисними мікроорганізмами, які допомагають вирощувати кращий урожай.

Безпечність

На всіх фермах безпека для нас понад усе. Ми так серйозно до неї ставимося, що значно перевершуємо стандарти належних методів ведення сільського господарства (НМСГ) (Good Agricultural Practice [GAP])

Усе залежить від дрібниць! Наприклад, наше обладнання очищується та дезінфікується перед кожним використанням, щоб зупинити ріст бактерій. Уся вода, яка використовується для поливу на бразильській фермі, перевіряється на патогени, а системи подачі води документуються та позначаються на картах.

Ефективність

Для виробництва найефективніших харчових добавок ми збираємо врожай тоді, коли вміст поживних речовин у рослинах сягає максимуму. Тому вишню ацеролу ми збираємо незрілою, зеленою. Саме в зеленій вишні міститься 150 видів фітонутрієнтів, а вміст вітаміну C сягає максимуму, в 50 разів перевищуючи його вміст в апельсинах.

Ми відібрали найпродуктивніші сорти вишні ацероли з 80 сортів, які ростуть на нашій фермі, що становить 95 % усіх відомих сортів цієї вишні.

Свідоцтва про народження NUTRILITE™

Ми суворо контролюємо процес відбору насіння, перевіряючи кожне зернятко та видаючи йому унікальне «СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ», де записуємо про рослину все — від насіння до врожаю.

Ацерола
Дивитися сертифікат
Партнерські ферми
Усе, що через клімат ми не можемо вирощувати на власних фермах, постачають нам партнерські ферми, розташовані в 27 країнах світу — на всіх континентах Землі, крім Антарктиди. Наша сертифікація NutriCert™ вимагає, аби ферми-постачальники мали гарну систему відстеження, були екологічно чисті та соціально відповідальні.
Чистота

Ми вимагаємо від наших постачальників надавати інформацію, на якій конкретно ділянці землі рослина виросла. Якщо це дикоросла рослина, яку збирають із розумінням принципів екологічності, ми вимагаємо точних координат місця збору.

І перевіряємо все до дрібниць. Наш сертифікаційний аудит NutriCert™ складається із 76 пунктів, кожному з яких має відповідати наш постачальник, аби дістати наше схвалення та пропозицію про співпрацю.

Документація гарантує розмаїття рослин та унеможливлює використання генетично модифікованого насіння.

Безпечність

Nutrilite використовує лише найбезпечніші інгредієнти.

Щороку ми відвідуємо від 30 до 50 партнерських ферм у сезон активного вирощування, проводячи перевірки, аби переконатися, що вони і надалі відповідають принципам NutriCert™.

Ми повинні знати всіх, хто там працює. Наші постачальники зобов'язані назвати імена та надати контактну інформацію всіх, хто бере участь у процесі постачання рослин.

Ефективність

Наша продукція ефективна, тому що ми використовуємо правильну кількість ключових інгредієнтів. Як саме? Ми по всьому світу шукаємо найкращі рослини, що ростуть у найкращих умовах. Завдяки високим вимогам до вирощування, які висуваємо до партнерів, ми отримуємо високоякісний урожай із високим вмістом ключових інгредієнтів.

Тимчасом як деякі компанії задовольняються тим, що їхній постачальник інгредієнтів дотримується належних методів ведення сільського господарства (НМСГ) (Good Agricultural Practice [GAP]), ми вимагаємо відстеження аж до ферми, де рослини виросли.

* Эль-Петакаль
** до Бразил
Купуй продукцію
зі знижкою 15%